هاست جوملا گرو وب هاست

هاست جوملا و بهینه شده برای سایت جوملایی

هاست جوملا Joomla گروه وب هاست کاملا بهینه سازی شده برای بستر سایت های که قصد راه اندازی انواع سایت با CMS و افزونه های جوملا را دارند یا طراحی میشوند. که براحتی و بدون مشکل سایت جوملایی خود را ایجاد نمایند.

تمامی امکانات نصب سایت جوملایی بر روی هاست جوملا ما فراهم شده تا تارنمای شما در این بستر دارای بالاترین آپتایم و راندامان باشد تا از تجارت خود لذت ببرید و آسوده خاطر باشید.

با توجه به نصب نرم افزارهای امنیتی بسیار پیشرفته و گران قیمت بر روی سرورهای جوملایی گروه وب هاست حتی در صورت بروز باگ امنیتی در نسخه های جدید جوملا این نرم افزارهای امنیتی به سرعت سایتهایی که دارای این باگ می باشند را شناسایی کرده و کاربران از طریق ایمیل از بروز مشکل در سایت خود مطلع خواهند شد.

با هاست ویژه جوملا شما می توانید انواع سایت ای فروشگاهی با پلاگین های حرفه ای فروشگاه ساز مرطرح دنیا جوملا Joomla ویرچومارت VirtueMart ،ایشاپ Eshop ، هیکا شاپ HikaShop ، جی تو استور J2Store ، جوم شاپینگ JoomShopping ، ایزی استور easystore و …. بهره برده و تجارت تان را گسترش دهید.

گروه وب هاست با تسلط به جوملا و سایت های جوملایی در صورت نیاز ، اماده طراحی و اجرا انواع سایت های شرکتی ، سایت فروشگاهی ، سایت فروش فایل ، سایت های نوبت دهی انلاین و …. میباشد.

ویژگی سرویس های هاست جوملا گروه وب هاست